Автоматичний зварювальний апарат VARIMAT V2

Універсальна зварювальна машина Leister VARIMAT V2 використовується для зварювання полімерних і полімерно-бітумних покрівельних покриттів. Апарат зварює внахлест гарячим повітрям. Може застосовуватися в місцях, де заборонено використання відкритого полум’я. Ефективний апарат VARIMAT V2 виконує зварювання зі швидкістю до 12 м / хв, з шириною шва 40 мм. Цифровий інтерфейс “e-Drive”, поворотна рукоятка і відмінний огляд зварного шва забезпечують зручність керування, точність і стабільність. Контроль основних зварювальних параметрів здійснюється за допомогою РК дисплея. Є можливість використання додаткових вантажів.

Ручний термофен для зварювання гарячим повітрям TRIAK ST

Будівельний фен TRIAC ST виробництва компанії LEISTER (Швейцарія) – це один з найнадійніших, якісних, практичних і зовсім недорогих ручних промислових фенів для пайки гарячим повітрям – призначений цей апарат для зварювання пластмас, полімерів, покрівельних ПВХ і ТПО гідроізоляційних мембран, геомембран, промислових підлогових покриттів, а також автомобільних бамперів. Від аналогічних апаратів TRIAC ST відрізняється легкістю, зручністю в застосуванні, ця модель сумісна більше з 80 насадками.

Зварювальне обладнання Leister

Швейцарська компанія Leister придбала світове лідерство в області розробки, виробництва і реалізації високотехнологічного зварювального устаткування. За більш ніж півстолітню історію існування, фірмою накопичений величезний досвід в цій сфері. Підрозділи компанії працюють по всьому світу. Серед країн, в яких розташовані філії цього великого виробника є і Україна.

LEISTER представляє єдину в своєму роді організацію, де тестується обладнання практично для всіх типів з’єднання термопластів комбінованої і лазерним зварюванням, нагрітими інструментами, гарячим повітрям. У лабораторіях розроблені пристрої для захищеної патентом, унікальною лазерного зварювання об’єктів в тривимірному зображенні. Для високотехнологічних галузей розробляються інноваційні мікросистеми – мікродетектори, мікрооптичні елементи, газові оптичні мікродатчик.

Асортимент продукції, виробленої Ляйстер, досить різноманітний: від промислових ліній до компактного переносного інструментарію.